21-23 Лютого 2017 компанія ECOLIFE прийме участь у виставці «ФРАНЧАЙЗИНГ 2017» і презентує дві пропозиції для франчайзі: безпосередньо косметичний магазин ECOLIFE та ORGANIC SHAMPOO BAR.

Компанія ECOLIFE – новачок у світі франчайзингу, але не дивіться на новачка скептично.) Команда має багаторічний досвід оптової та роздрібної торгівлі в сфері натуральної та органічної косметики. Цього року на виставці компанія презентує одразу дві пропозиції для франчайзі, але все по порядку… 

Компанія ECOLIFE (заснована у 2008 році) постачає на український ринок широкий асортимент натуральної органічної косметики, яка захищена численними сертифікатами якості незалежних міжнародних організацій. Вже вісім років поспіль компанія ECOLIFE є ексклюзивним імпортером в Україні всім добре знайомих і популярних торгових марок: Natura Siberica, Planeta Organica, Рецепти бабусі Агаф'ї, Zero, Little Siberica, Мама&Baby, Kinder, Love2mix Organic, Beauty Farm, Baikal і т. д. 

З 2015 року ECOLIFE розпочала виробництво власних торгових марок натуральної косметичної продукції по догляду за собою: OrganicLife, NoName, BRUN'KA. Ці торгові марки успішно присутні в мережах багатьох українських косметичних магазинів та аптек, а також широко представлені у власній мережі магазинів ECOLIFE.

Роздрібні магазини ECOLIFE завжди неймовірно та ефектно відрізняються від конкурентів. І це не проста випадковість, це мета! Ексклюзивний дизайн, неповторна концепція робить магазини нашої мережі яскравим акцентом будь-якого торгівельно-розважального центру. Фішкою магазинів мережі «ECOLIFE» є «сезонність». У 2016 – 2017 в мережі магазинів сезон Малини. Малиновий колір превалює в оформлені магазинів, а завітавши в магазин «ECOLIFE» клієнти зустрінуть малинового оленя у повний зріст та відчувають запах стиглої малини. Який сезон буде наступним, якого звіра ми зустрінимо, який аромат відчує покупець завітавши в магазин «ECOLIFE» - завжди сюрприз! Покупки повинні приносити задоволення!

ORGANIC SHAMPOO BAR® може бути як стаціонарним обладнанням магазину косметики, чи салону краси, так і родзинкою будь-якого тематичного заходу (виставка, промо акція, майстер клас з краси, косметичні покази, тощо). 225 ВИДІВ ШАМПУНЮ В ОДНОМУ ФЛАКОНІ за стійкою ORGANIC SHAMPOO BAR. Яскраве лого, відмінна упаковка, незрівнянний натуральний вміст! Ніхто не може пройти повз! 

Ви можете обрати одну пропозицію: купити ORGANIC SHAMPOO BAR для власного закладу, чи стати частиною нашої мережі і придбати у франшизу власний готовий магазин ECOLIFE. Або придбати дві франшизи за акційною пропозицією. Приходьте до нашого стенду – нам є чим Вас зацікавити!)

Ми звикли виділятися з натовпу та зачаровувати своєю яскравістю і любов'ю до життя. І будемо раді зустріти однодумців!